Geert Wilders heeft zijn standpunten altijd stevig laten bepalen door de conservatieve 'Edmund Burke Stichting'. Zeker nu de voormalig directeur Bart Jan Spruyt in dienst is van Wilders.
Alleen zijn standpunten? Oordeel zelf:
'Frazzing'
... is een samentrekking van Frantic en Multitasking, of te wel: het gek worden van alles gelijktijdig te moeten doen.
Den kantoormensch vandaag den dag, staat bloot aan een bombardement van; telefoon, slakkenpost, email, fax, GSM, SMS, voicemail, pagers, RSS en de instant messenger. En dan heb je ook nog al die inlopende collega's die komen storen met iets onbelangrijks. Je ligt dus te prooi aan een info- en aandachts-spervuur van zaken die allemaal ook nog subiet afhandeld moeten worden.
Intussen mot er ook nog gewerkt worden tussen de vergaderingen en koffie door.
2006: RSI is voor mietjes, de echte kantoor-soldaat (m/v) lijdt aan frazzing.
Na alle triestigheid, gaan we de lachspieren weer eens wat oprekken.
Hehe, mijn held George Carlin. Al jaren lang trekt hij van leer tegen alle bull-shit in de maatschappij. Vooral de moderne (reclame)taal-onzin is een voortdurende bron voor 'random anger'.
Kijk en luister hoe hij zeer virtuoos de westerse man te kakken zet.
Zondag, museum-dag!
Maar vandaag maken we er geen vrolijke boel van. We bezoeken de pittige fototentoonstelling van Robert Knoth en Antoinette de Jong: 'Nuclear Nightmares', over de radioactieve erfenis van de USSR en het huidige Rusland, gevangen in onheilspellende zwart-wit foto's.
De navigatie van de site is wat summier (kleine 'next' en 'back' buttons). Tip: beweeg de cursor over de onderste helft van de foto's voor de beschrijving.
Peelen, scrubben, vocht inbrengen, firmen, make-up, epileren, injecties, collageen, liften... al deze onzin heeft hagedissen-stad nog niet bereikt. Mevrouw H.G. Dis heeft dan ook tijd genoeg: het grootste deel van de dag zit ze roerloos onder een warme lamp, in haar terrarium.
Foto: Neut - Noorder Dierenpark - 5 maart 2006
Ik berichtte er hier al over, de term Negerzoen blijkt vandaag de dag niet meer haalbaar te zijn. Fokking onzin natuurlijk, maar de angst op een lagere omzet deed de fabrikant tot zulks beslissen.Een goedkope publiciteits-stunt om de dalende verkoopcijfers van dit oubollige snackje wat op te krikken?
En hoe gaat het nu heten? 'Buys Zoen'! Hu? Buys bestaat al lang niet meer. Ik hoef u overigens niet te vertellen wat buizen nog meer betekent behalve stevig zuipen. Ik verwacht dan ook dat de Buys Zoen binnenkort gewoon bij de Pabo te bestellen is.
- De herintroductie van Zeeuws Meisje (geen cent teveel hoor!) zal nu ook wel afgeblazen worden.
- Mag ik vanavond nog wel naar 'de Chinees' (hoewel vandaag maar even niet, ik ben niet in de stemming - sterkte Bart! - en wéér begriept).
- Als ik beter ben ga ik maar eens een paar Zwartjes kopen, nu kan het nog!
Edit: Retcool besteedt er een Foto Fuck Vrijdag aan.




01/09
i am the best fuck the rest
24/08
Meestal zeggen ze: "Geen [...]
21/08
inderdaad, sandalen zijn a [...]
04/08
Ja door dat bier-gensnurx [...]
04/08
zoo zoo, joe hebt wel snel [...]