•     Home
  • Archief
  • Foto's
  • 'N BEE 3
  • Contact
  • RSS

Ja hoe gaat dat? Je bent om 18.00h thuis, snel wat eten naar binnen proppen, het andere einde ontlasten, een klets vet tussen de benen, pakkie aan en raggen maar!

Na een uur gaat het toch wat knellen, je zit niet meer ontspannen op je snelle karretje en gaat zoeken naar een plek. Hier? Nee, vlak bij een huis, da's niet zo netjes. Daar? Nee, daar sta ik teveel te kijk. Zo gaat dat een kwartier door, en dan wint de natuur: nu stoppen, nu lozen!

Meer ...
Popov Fietsen 31 jul 2006 Reacties (2)


Europa zucht onder een warme zomer, mussen vallen van het dak, de rouw-advertenties voor de grijze medemens stuwen de winsten van kranten op tot ongekende hoogten en de boeren klagen (op zich een goed teken).

Iedereen loopt maar te mekkeren en te klagen, maar er gebeuren ook mooie dingen. De warmte zorgt bijvoorbeeld ook voor hoog bezoek aan ons land: de Koninginnepage is weer gesignaleerd! Deze week kwamen er meldingen uit Zeeuws-Vlaanderen, maar de eerste foto's komen uit Zuid-Oost Roosendaal...

Meer ...
Neut Foto 29 jul 2006 Reacties (2)

"Tering Neut, wat zijn dat nu voor een kleuren?"

Hehe, ik weet het. Maar geen nood, kies de jas die bij jou past (zie zijbalk).

Neut Interne Logistiek 29 jul 2006 Reactie (1)

Ik vroeg me eerder af "Waarom gaan mannen van boven de 50 met een blote bast over straat zodra het kwik boven de 25 graden komt?"

En jaja, wat lezen we nu in de Telegraaf?

Britse mannen mogen binnenkort waarschijnlijk niet meer met ontbloot bovenlijf in het openbaar verschijnen. Oud-minister Nicholas Bennet wil niet meer geconfronteerd worden met zulke 'asocialen' en wil daarom een wet invoeren die het dragen van een shirt verplicht. Hij heeft daarbij de steun van verschillende Britse gemeenten.

"Het is mooi weer en de meeste mensen dragen minder kleding. Maar een stadscentrum is geen strand en een ontbloot bovenlijf gaat te ver, zowel voor mannen als voor vrouwen. Het is een ongelukkige zaak, maar de mannen die er het meest van houden om hun buik te ontbloten, zijn degenen die teveel buik hebben", aldus Bennet.

Hij voegt toe: "Het is maar een kleine minderheid, één op de honderd mensen. Maar deze mannen zien er agressief uit en gedragen zich soms ook zo. Je zou een groot verschil zien in de winkelcentra als ze een shirt moeten dragen".

Andere politici reageren ietwat behoedzaam, omdat de uitvoering van het voorstel 'moeilijk' zal zijn.

Dag vader, dag moeder, dag zuster Ursala, ik zie het niet meer zitten ik ga naar de Britten!

Neut Toxteth O'Grady 26 jul 2006 Reactie (1)

Toch blij dat ik net naar de kapper ben geweest. Met een Gristelijke PM weet je het maar nooit.

Korinthiërs 1 - 11:14 Leert de natuur zelf u niet dat lang haar een man te schande maakt, 15 terwijl het een vrouw tot eer strekt? Het haar van de vrouw is haar gegeven om een hoofdbedekking te dragen.

(via the Black Forest)

Neut Atjemenou 25 jul 2006 Reactie (1)

Maandag-logica: fietsen is een fijne hobby, fotograferen eveneens. Dus wat is er mooier dan fietsen fotograferen?

 
- klik -

Popov Fietsen, Foto 24 jul 2006 Reacties (6)
« vorige pagina   (Pagina 1 van 5, totaal 25 artikelen)   volgende pagina »

"De leugen regeert."
Beatrix der Nederlanden

moeke: Woord van de Dag 26
03/01
GOEDE TIJDEN voor de ort [...]


Neut: Griep
28/12
Hehe, de waarheid is kil e [...]


Hank: Griep
28/12
Ghehehe, Kittekat vroeg me [...]


Loe: Goddelijk Plan
27/12
...en op de 25e dag maakte [...]


MOEKE: Bianca, wr lgt de prtsft?
23/12
Ik heb geen last van die " [...]


  • Appelgebak (6)
  • Atjemenou (46)
  • Bettie 'ak 'm aai (110)
  • Fietsen (9)
  • Foto (43)
  • Quattro Stagioni (9)
  • http:// (64)
  • Kettinkje (13)
  • Interne Logistiek (20)
  • Klein Geluk (12)
  • Klein Leed (15)
  • Krabbel (17)
  • Mok ôk è (24)
  • Muziek (29)
  • Niets te doen of zo? (12)
  • Politiek (68)
  • Prijsvraag (8)
  • TARDIS (26)
  • Toxteth O'Grady (101)
  • Venus en Mars (19)
  • Waarom (12)
  • Woord van de Dag (27)

Alle categorieën

XML RSS 2.0 feed
XML RSS 2.0 Reacties
 

'N BEE 3 (dit is géén blog) - © Stichting de Vette Beck - 3gz.com