Gelovigen gaan met gebeden actie voeren tegen de pornofilm Deep Throat die de omroepen BNN en VPRO binnenkort uitzenden. "BNN en VPRO denken God te tarten door de pornofilm te willen vertonen op de televisie", aldus Bert Dorenbos van de stichting Schreeuw om Leven maandag. (nu.nl)
Een echte gelovige heeft uiteraard geen TV, maar ja... het vlees is zwak. Gelukkig is god perfectie, daarom heeft ie de mens zo geschapen dat ze een een instructieboekje kunnen lezen. Tip: zoek eens in het register bij de U van uitzetten! Zint het je niet, zet het ding dan uit (dat doe ik ook als er weer eens reli-TV is op de publieke zenders).
Meer ...Dankzij A. Gore weer géén winter, dus geen sneeuw en vorst. Wel was er een vale laagstaande zon en het gezelschap van een andere G(eu)z(e).
Tenslotte een mededeling voor de fans: de ezel van Herfst 2007 stond op stal.
Extragratis winter-troost-bonus:
Zaterdagochtend 22 december 2007, overmatige rijp na een dag van mist en vorst zorgden voor wat winterse beelden, helaas was alles al snel weer weg.

25/11
"At mar veul en vet is"
21/11
vanavond ZIGGO 45 min aan [...]
16/11
ik had die ingesteld wacht [...]
27/10
Hallo, Enig idee waar j [...]
19/10
VOOR MIJ BLIJFT ER MAAR ÉÉ [...]